Ranní družina 2022/2023

Do ranní družiny letos docházejí tři žáci naší školy: Vašek Kredba, Jára Mach, a Dominik Tapušík. V ranní družině tito chlapci staví z dětských stavebnic (Lego, Cheva, Zoob), sestavují Puzzle a hrají dětské deskové hry.

Vánoční malování

Dne 16. 12. se ve školní družině vánočně malovalo. Po vánočním povídání děti vzaly ruky pastelky a vybarvovaly vánoční omalovánku - vánoční kouzelný dáreček, ktery by si přály pod vánoční stromeček.

Zapsal: Martin Tuček - vychovatel ŠD

Odpoledne deskových her

Dne 26. 1. 2023 proběhlo ve školní družině odpoledne deskových her. Děti si zahrály známé deskové hry (Člověče nezlob se, Sázky a dostihy) ale i neznámé deskové hry (Travellino Kids,  Zetore nezlob se). Dětem se hravé odpoledne velmi líbilo.

Zapsal Bc. Martin Tuček - vychovatel ŠD

Zima se ještě neloučí

A my jsme na to připraveni. Na konci Února děti vyráběli rukavice do zimního počasí s vlastním jedinečným motivem. Všem, všem se rukavice povedli.

Zapsal Bc. Martin Tuček - vychovatel ŠD

Srdíčkový den

Myslíme na naše maminky, babičky, sestry a tety. A proto jsme jim vyrobili srdíčka z lásky.

Muzicírování

Ve čtvrtek 14. 4. 2023 proběhlo muzicírování ve školní družině. Děti si mohly vyzkoušet Orffovy hudební nástroje. Muzicírování se všem moc líbilo.

ŠD - Fandíme"NAŠIM"

Mistrovství světa v hokeji. I my jsme připraveni fandit našemu hokejovému týmu.

Školní rok 2023/2024

Školní družina

V novém školním roce jsme v družině přivítali nové kamarády. Doufáme, že se jim bude ve školní družině líbit.

Ranní družina 2023/2024

Do ranní družiny letos dochází šest žáků naší školy: Dominik Tapušík, Václav Kredba, Jaroslav Mach, Václav Procházka, Marta Procházková, Matvii Lobodiuk. Doufám, že se jim celý rok bude v ranní družině líbit.

Den české státnosti - 28. září

Na oslavu svátku Dne české státnosti - dětí ze školní družiny namalovaly naší krásnou vlajku.Všechny vlajky se dětem moc povedly.

Odpoletní den s PUZZLE A MOZAIKOU

Včerejší odpolední den se ve školní družině procvičoval mozek a jemná motorika. Skládaly se PUZZLE a MOZAIKA. Dětem se odpoledne moc líbilo.

Zapsal Bc. Martin Tuček - vychovatel

Rádi čteme dětské časopisy

Ve školní družině rádi čteme dětské časopisy. Nacházíme v nich poučení, pohádky, omalovanky a inspiraci,

Zapsal: Bc. Martin Tuček - vychovatel ŠD.

Co si přeju pod vánoční stromeček

V pátek děti namalovaly krásné vánoční obrázky, motivem bylo přání - co si přejí pod vánoční stromeček.. A teď už jen můžeme doufat, jestli se všechna ta přání splní.

Zapsal: Bc. Martin Tuček - vychovatel ŠD.

Svět kolem nás

Svět kolem nás - barevné obrázky namalované dětmi ze školní družiny. Únor 2024.

Zapsal: Bc. Martin Tuček - ŠD.

Vycházky do okolí naší školy

Pokud to počasí jenom trochu dovolí - chodíme každý den na vycházky.

Zapsal: Bc. Martin Tuček - ŠD

Všechny fotky jsou vždy na oficiálních stránkách naší školy, a na Facebooku naší školy.